Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spod w rozsądnej cenie i z fajnymi parametrami.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowy post

Spod w rozsądnej cenie i z fajnymi parametrami.

Hej!
    Nie mam doświadczenie ze spodami ponieważ głownie łowię z wywózki lub na metodę.
    Potrzebuję spoda do spomba na zasiadki z feederem jak i na karpiowanie.
    Od tego sezonu dałem sobie za cel, by potrenować rzuty. Potrzebuję do tego spoda który będzie w miarę budżetowy (okolice 300zł) oraz będzie miał fajne parametry.
    Do spoda chciałem używać kołowrotka DAM Quick SLS DLX 970FS bo takich mam 3 szt.
    Jeżeli się nie nada, to też prosił bym o podpowiedź który kołowrotek wybrać.

Z góry dziękuję
    Ostatnio edytowany przez lokis; 05.06.2019, 20:04.

lokis w tej cenie zobacz sobie Prologic c1a spod 12ft 4,5lb. Mam taki kij,jak na moje potrzeby zupełnie mi wystarcza.

Komentarz

lokis Wszystko zależy do czego chcesz, jeśli feeder, to polecam mini spomba, do tego mała pętla którą mocujesz w złączkę przyponu i heja, więc tu specjalnego kija nie trzeba. Ja rzucałęm feederem tym na którego łowiłem. Jeśli karpiowanie to już normalny spod. Sam przez długi czas używałem Cororana AKX ale ja go kupiłem lata temu i teraz w tej cenie wybrałbym Fox Eos 5lb, cena mieści się w budżecie i nawet nieźle się rzuca. Choć ja osobiście wolę używać coś nieco bardziej miękkiego do sondowania możesz też tym foxem sondować

Komentarz

Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
        lokis w tej cenie zobacz sobie Prologic c1a spod 12ft 4,5lb. Mam taki kij,jak na moje potrzeby zupełnie mi wystarcza.
        Też sporo osób go poleca.

Piotrek Ostrowski

Chcę używać SPODa również na wypady z metodą. Nie chcę rzucać mikro spombami dziesiątki razy

Komentarz

W cenie którą podałeś powinieneś się zmieścić z Starbaitsem Partner. Szczerze polecam

Komentarz

Ja tam nie bawiłem się w małe spody od razu kupiłem Anakonde undercover extreme 6-7 blisko da się rzucić daleko raczej też :P a ze wędka jest twarda jak kij od szczotki :P na nią się nie łowi tyko nęci do tego najwększy spomb i jazda

cena teraz tego spoda to kolo 300 a wystarczy ci do końca życia :P

Komentarz

Pracuję...
            X