Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wędka do wywózki

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowy post

Wędka do wywózki

Witam. Szukam kij do wywózki 10ft 2.5/3lb
    Wybór padł na sakane carperus.
    Czy jest inny równie ciekawy kij w kwocie do 300 zł?
    Ostatnio edytowany przez Mariusz Posmyk; 30.05.2019, 12:52.

Poszukaj sobie kija Shimano TX2 10ft. 3lb. Jak pierwszy raz wziąłem te kije do ręki to myślałem, że sobie ktoś jaja robi jak zobaczyłem ile kosztują. W kwestii technicznej i wizualnej kije są mega dopracowane. Piękna szczytowa akcja.

Komentarz

Również od tego sezonu korzystam z wędek o których wspina CarpRun. I tak jak wspomina, że kije wyglądają na o wiele droższe, to miałem to samo odczucie przy pierwszym kontakcie z nimi.
      Piękny, smukły blank, a przy tym mega mocny. Kije sobie bardzo dobrze radziły przy łowieniu w zaczepach na Rainbow.
      Łowię na te kije z wywózki, ale mają one też niezłe właściwości rzutowe. Podjedź sobie do pierwszego lepszego sklepu, weź je do ręki i jestem przekonany, że będziesz pod wrażeniem.
      Kontakt z redakcją: [email protected]

Komentarz

Macie może filmiki pracy tego kija?

Komentarz

Zamieszczone przez Bryku99 Zobacz posta
          Macie może filmiki pracy tego kija?
          Proszę bardzo. Coś takiego na telefonie udało mi się znaleźć.

https://youtu.be/qlFVeG5lRqQ

Za dużo nie widać, ale w ten weekend jak coś uda się zahaczyć to nagram dokładniejszy filmik.
          Kontakt z redakcją: [email protected]

Komentarz

Czy kij o krzywej ugięcia 3lb nie jest trochę zbyt twardy? Na ponton nie lepsza będzie 2.75?

Komentarz

Zobacz sobie na wędki ze stajni Delphin. Modele np. Etna, Armada. Polecam, dobra jakość w dobrej cenie, kije paraboliczne.

Komentarz

Rzuć okiem na PB Control 10ft 3lb - wykonanie - bajka...dopracowane w szczegółach, jako to przy ręcznym zbrojeniu, smukły matowy blank, akcja szczytowa przechodząca w parabolę, czuć dużą moc w tym kiju - nawet nie jęknie podczas oddawania rzutów. Cena trochę ponad Twój założony budżet, ale moim zdaniem warto przemyśleć.

Komentarz

• Bryku99
                  Bryku99 skomentował
                  Editing a comment
                  Na ponton wolałbym pełną parabole. Do rzutów używam kiji rzutowych.
                  Ostatnio edytowany przez Tomek Łukjaniuk; 04.06.2019, 19:23.

Sonik wypuścił bardzo fajne wędziska XTRACTOR 9ft 2.75LB
                Z wsuwanym dolnikiem jak w Nash Scope tylko 3 razy tańsze. Po złożeniu masz 113 cm dł. I kosztują 300 zł. Zerknij sobie na nie.

Komentarz

• Bryku99
                  Bryku99 skomentował
                  Editing a comment
                  Czy ten patent jest lepszy niż zwykły 2 częściowy kij? Teraz mam 13 ft w 2 składzie i daję radę z transportem a kije 10ft będą mieć około 1.5m a nie 2m. z hakiem w transporcie ☺️
                  Ostatnio edytowany przez Tomek Łukjaniuk; 04.06.2019, 19:24.

To jest dwu skład tyle, że wędkę można jeszcze wsunąć w dolnik tak jak na filmie.
                https://m.youtube.com/watch?v=hYkvSmCwpHA

Komentarz

Ja posiadam Daiwa BW 10ft 3lbs i do wywózki niczego im nie brakuje. Ładnie pracują. Dają frajdę z holu a do tego są dość tanie. Jedyny minusik to ostatnia przelotka mogła by być inaczej skonstrułowana bo czasem się żyłka haczy gdy już trochę się skręci.

Komentarz

• Bryku99
                    Bryku99 skomentował
                    Editing a comment
                    To chyba każdy kij tak ma że przy skręconej żyłce zahacza sie o przelotkę

Mam też jeden kij Nash'a 10ft i tam ta przelotka jest jakby bardziej opływowa. Nie ma takiego kołnierzyka i dzieje się to dużo rzadziej. Jednak Nash ma liche przelotki bardzo miękkie które się łatwo wyginają. Ogólnie mimo,że jest droższy to uważam że lepszymi kijami są Daiwy BW .
                  Ostatnio edytowany przez Tomek Łukjaniuk; 04.06.2019, 19:26.

Komentarz

• Bryku99
                    Bryku99 skomentował
                    Editing a comment
                    Droższe nie znaczy lepsze, chociaż firma typowo karpiowa powinna rządzić tym rynkiem

W tym roku kupiłem kije od Prologica C.O.M. RAW 10ft 2,75, wykonanie może nie jest na poziomie FOX czy NASH ale ich praca i paraboliczna akcja to coś pięknego podczas walki z rybą na pontonie, mają odpowiedni zapas mocy i do tej pory nie miałem wrażenia nawet przy mocno siłowym holu z trzciny że za chwilę się rozsypie w ręku.

Komentarz

Zamieszczone przez Rumcojs Zobacz posta
                    Zobacz sobie na wędki ze stajni Delphin. Modele np. Etna, Armada. Polecam, dobra jakość w dobrej cenie, kije paraboliczne.
                    Ja również mogę z czystym sumieniem polecić kije z tej stajni, sam użytkuje model Impala 3lb w korkowej rękojeści. Wędki mają piękne paraboliczne ugięcie, i do rzutów na małym dystansie też dają radę.

Komentarz

Wędka Shimano Tribal TX5 3,66m 3,00lbs 50mm witam grono a co powiecie o tej wedce nadaje sie do wywozki i czasami do rzutów godna uwagi

Komentarz

Pracuję...
                      X