Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc w zakupie łódki zanętowej

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowy post

Pomoc w zakupie łódki zanętowej

Witam kolegów po kiju na zakup łódki chcę przeznaczyć +/- 4 tysiące . Najchętniej gdyby łódź była wyposażona w funkcję planowania trasy tj oznaczam punkt i łódź sama płynie w dane miejsce. Co możecie polecić w tej cenie za kazdą opinie oraz wskazówkę będę bardzo wdzięczny.

Kolego,
    w tej cenie to proponuje dobrą łódź bez autopilota i gps.
    Zawsze można ją doposażyć w przyszłości.
    Zmieścisz się w tym budżecie w obu modelach z prolamu, oraz u pozostałym polski producentów

Komentarz

Dzięki za odpowiedź myślałem że się nie doczekam Wędkuję głównie na nie dużych akwenach maks 15 ha. Hunter jak dla mnie trochę za duży. Czy ktoś posiada może łódkę z bait boat service? Dzwoniłem ostatnio i czas oczekiwania od 3 do 6 miesięcy

Komentarz

Ja mam łódkę od vikingboat, model devict scata. Cena o połowę wyższa niż chciałbyś wydać ale działa dokładnie tak jak piszesz. W telefonie na mapie zaznaczam sobie punkt i lodeczka sama płynie

Komentarz

Mało jest opinii o firmie Vikingboat może kolego powiesz coś więcej jak długo masz tą łódkę jak z serwisem, czy zdarzyły Ci się jakieś awarie, składają te łódki w Polsce czy to jakiś chińczyk?

Komentarz

Polecam predatora na mniejsze wody a Huntera na większe. Obie łódki to bardzo fajna opcja , trochę droga . Hunter jest chyba bardziej uniwersalną opcją niestety dużo większą i bardziej ciężki. Ale też akumulatory dłużej wytrzymują i są tańsze.

Komentarz

Zamieszczone przez Dobi Zobacz posta
              Mało jest opinii o firmie Vikingboat może kolego powiesz coś więcej jak długo masz tą łódkę jak z serwisem, czy zdarzyły Ci się jakieś awarie, składają te łódki w Polsce czy to jakiś chińczyk?
              Łódkę mam 3 miesiące i problemów nie ma jak dotychczas. Drobny kłopot miałem z konfiguracją pilota(uniwersalny do łódek i dronów) ale metodą prób i błędów po kilku godzinach walki ustawiłem perfekcyjne wszystko jak należy(jakby co to mogę podesłać konfigurację) Łódka oczywiście na chińskich podzespołach ale składana przez vikingboat. Z serwisem świetny kontakt, odpisuja na maile tego same bądź następnego dnia. Prowadzą także serwis pogwarancyjny. Aplikacja na telefon w języku polskim, apka korzysta z google maps co jest świetnym rozwiązaniem. GPS trafia w punkt bez problemu. Łódką można sterować ręcznie pilotem, bądź odpalić auto pilota na telefonie by płynęła do wyznaczonego punktu. Punkcik możemy wyznaczyć palcem na mapie bądź wyznaczyć cel do wcześniej już zapisanego punktu(do 500 punktów można zapisać). Echo pokazuje głębokość, grubość mułu czy ilość zielska, rybki także czasem pokazuje ale nie jest to dokładny obraz jak np w garminie ale do odnalezienia odpowiedniego punktu wystarczy. Jeśli coś jeszcze chciałbyś wiedzieć to pytaj.

Komentarz

• daniels
                daniels skomentował
                Editing a comment
                Możesz kolego podać jaki tam masz model echa? Bo ciekawie to wygląda.

Proponuje napisać do Fun&Fly z Przeźmierowa.
              https://funandfly.pl/

Komentarz

• daniels
                daniels skomentował
                Editing a comment
                W tej firmie, podejście do klienta to akurat kpina. Więc lepiej się trzymać z daleka, szkoda nerwów.

Zamieszczone przez Dobi Zobacz posta
              Czy ktoś posiada może łódkę z bait boat service? Dzwoniłem ostatnio i czas oczekiwania od 3 do 6 miesięcy
              Czasem warto poczekać i mieć coś dobrego. Łódki BBS od Tomka dają radę. Moim zdaniem jedna z lepszych łódek na rynku.

Komentarz

Pracuję...
              X