Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kołowrotek karpiowy do 300 zł

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowy post

Kołowrotek karpiowy do 300 zł

Zastanawiam się nad mikado lentus 10007 lub fox Eos 10000 ale może coś innego polecicie? Będę nim łowił z rzutu na krótkie/średnie odległości.
    Ostatnio edytowany przez Mariusz Posmyk; 29.05.2019, 22:41.

Ja osobiście polecam spro super long cast 460, kołowrotki do zdobycia w cenie 200zl za sztukę a są nie do zniszczenia. Mam od jakichś 4 lat i wyciągnąłem nimi mnóstwo ryb, nigdy ale to przenigdy bym na nie nie powiedział złego słowa.

Komentarz

Zimą udało mi się kupić Dam sls 570 ki za 299 zł. Może warto zaczekać na czarny piątek

Komentarz

Z tych dwòch to na pewno Fox eos

Komentarz

• Mariusz Posmyk
          Mariusz Posmyk skomentował
          Editing a comment
          Bartku, może byś coś więcej napisał?

Sprawdzone kręciołki których używałem ale zmieniłem na większe ( dam sls 570 ). Nie miałem problemów z wolnym biegiem, dobrze nawijały żyłkę, brak luzòw ogólnie polecam

Komentarz

Na krótkie i średnie odległości Okuma Aventa 8000 będzie w sam raz, wykonanie lepsze niż Eos i mocniejsza. W tej cenie spokojnie kupisz i ma 5 lat gwarancji.

Komentarz

Ja mam Lentusy polecam ! Plus za hamulec , prace i design... Ale duży minus z żyłka, która lubi wypadać...

Komentarz

Mam te EOSy 10000 i uważam że do bardzo dalekich rzutów to się nie nadają ogólnie dobre jak za te kasę.

Komentarz

Ciekawym wyborem w tym budżecie jest Okuma 8k. Wolna oscylacja, przedni hamulec QD. W tych pieniądzach chyba jeden z lepszych wyborów.

Komentarz

Bula20_00 W tym przedziale cenowym znajdziesz Spro super long cast lcs 555. Posiadam dwie sztuki już trzeci sezon i nie mam do czego się przyczepić,także polecam.

Komentarz

Bierz bez zastanowienia dopiero pojawiły się na karpiowisku.

Komentarz

Czy ktoś z Was miał do czynienia z Okuma Custom Black?

Komentarz

Zdecydowałem się finalnie na Foxy Eos 10000 bo były w dobrej promocji. Dziś przyszły i wrażenia są nie do opisania

Komentarz

Posiadam od 2 lat Okume custom black cb80, puki co żadnych zastrzeżeń. kilkanaście ryb już wyholowały a ostatnio 20+ bez najmniejszych problemów. Posiadam również dam sls 570 i ten kołowrotek wypada zdecydowanie lepiej. Dam lepiej leży mi w ręku i hamulec jest bardziej precyzyjny
                          Ostatnio edytowany przez Mariusz Posmyk; 08.06.2019, 10:26.

Komentarz

Myślę że w tej cenie warty uwagi jest mivardi omicron .Osobiście go nie posiadam ale rozważam zakup właśnie tego modelu.

Komentarz

Pracuję...
                            X