Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szybka zasiadka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowy post

Szybka zasiadka

Witam:
    Szykuje mi się szybka zasiadka (jedna nocka) na niezbyt znanym mi zbiorniku. Wiem tylko że jest tam spora populacja karpia, amura i dużo drobnicy (płoć, leszcz).
    Będę nęcił kukurydzą, konopiami, trochę orzecha całego i rozdrobnionego (zmiele maszynką), rzepik, bobik i łubin łowił będę na orzech tygrysi i kulki truskawkowe.
    Mam kilka pytań
    - jaki pellet proponujecie dodać? Coś owocowego czy jakiegoś śmierdziucha? - proszę o propozycję
    - jakim dipem zalać wszystko? owocowy czy śmierdziuch? może wanilia?
    - Jeśli dam trochę zanęty aby zwabić drobnicę do czy nie strzele sobie w kolano?
    Ostatnio edytowany przez grzesiekcichy; 12.08.2020, 00:37.

Pelet ktory od zawsze stosuje to TB pakowany w workach po 10kg smierdziel /owocowy
    - raczej owocowy
    -Dobre pytanie z jednej strony jak zwabisz dużo drobnicy to wszytkie ziarna beda wysprzatane i pozostana tylko kulku, czyli zalezy ile tych ziaren masz jak 1-3kg to nie rob tego , z drugiej strony kazdy ruch ryb w lowisku jest przyczynkiem do wejscia w lowisko wiekszej ryby chociaż z ciekawosci tak kiedys mówił ŚP. WOLF RÜDIGER KREMKUS . Sam nieraz tak robie ze robie chmure dodając badro drobno zmielona zanete na pył lub poprostu suchego mixu powstaje wtedy fajna chmura ktora roznosi sie po lowisku

Komentarz

Zamieszanie drobnicy może pomóc na nowej wodzie. Karp powinien za nią pójść. Z informacji które podałeś ja bym użył najwięcej kuku i orzecha w mieszance ziaren. Pellet dałbym truskawka/orzech i zalewa też taka. Teoretycznie słyszałem od wieku osób że orzech nie wabi leszcza, ja jestem tym wyjątkiem co nie działa

Komentarz

Pracuję...
      X