Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Łowisko "U Gentlemanów"

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowy post

  Łowisko "U Gentlemanów"

  Chciał bym wszystkich serdecznie zaprosić na nasze łowisko klubowe "U Gentlemanów" znajdujące się w Tarnowie Pałuckim koło Wągrowca.

  "Jest to zbiornik powapienny. Jego powierzchnia wynosi trochę ponad 6 hektarów, a głębokość w większej części zbiornika waha się między 2-5 m.
  Łowisko samo w sobie jest bardzo urokliwe. Różnorodność fauny i flory sprawia, że miejsce to jest wyjątkowe. „Płaczące” wierzby nad brzegiem jeziora, powalone drzewa w wodzie, latające nad głowami kormorany, bobrowiska – to tylko niektóre z oblicz natury jakie możemy tutaj spotkać.
  Jednak to co nas najbardziej interesuje dzieje się w wodzie. Zróżnicowane dno pod względem głębokości. Liczne dołki i wypłycenia. Miejsca zamulone i twarde tylko uatrakcyjniają nasz pobyt nad łowiskiem. To co najważniejsze zostawiłem na sam koniec – ryby, a w jeziorze ich nie brakuje.
  Okazy karpi (piękne lampasy, pełnołuskie, golce) przekraczające wagę 15 kg nie należą do rzadkości. Amury ponad 20 kilogramowe, ogromne tołpygi, drapieżniki w postaci szczupaków, okoni – to wszystko sprawia, że Łowisko u Gentlemanów jest miejscem, które trzeba odwiedzić."

  http://lowiskougentlemanow.pl/
  Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 57126992_2154918877961490_4130508638844354560_n.jpg
Wyświetleń: 214
Rozmiar: 22,8 KB
ID: 581


Pracuję...
X