Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Łowisko "Nowe Żukowo"

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowy post

Łowisko "Nowe Żukowo"

Łowisko "Nowe Żukowo" To piękne łowisko, położone jest w dolinie rzeki Samicy, wypływającej z jeziora Kierskiego i wpływającej do rzeki Warty. Otaczają je pola uprawne, rzeka oraz rów dzięki czemu mamy zagwarantowany spokój i bezpieczeństwo.
    Łowisko to znajduje się w miejscowości Żukowo , położone pomiędzy Szamotułami a Obornikami.
    Dojazd na łowisko bardzo dobry, szybko można dojechać zarówno z poznania , Obornik jak i Szamotuł.
    Stanowisk jest 20 . Do każdego jest dojazd autem. Na dzień dzisiejszy można auta zostawiać na stanowisku. Co jest dużym plusem.
    Od roku 2019 tego łowiskiem zajmuje się nowy opiekun. Od początku roku weszło sporo udogodnień , takich jak prysznic , kalendarz rezerwacji on-line. Na bieżąco modernizowane są stanowiska.
    Cena na ten rok jest bardzo przyzwoita bo 60 zł za dobę. Nowy opiekun wpuścił około 150 szt nowych ryb - Karpi i Amurów. Które dość regularnie i chętnie współpracują z wędkarzami.
    Łowisko ma swoje uroki , jednak trochę brakuje cienia. Podobno są jednak plany na zniwelowanie tego minusa.
    Rybostan to karpie , amury i jesiotry w przedziale od 7- 19 kg . Co prawda wcześniej łapano tam ryby 20 plus , ale z tego co mi wiadomo zeszły i ten sezon takich ryb nie wykazał. Więc albo takie sprytne lub ich już tam nie ma. Woda ta również obfituje w drapieżniki na które można polować w jesiennej porze za opłatą. Łowisko działa oczywiście na zasadach "złów i wypuść"
    Woda na pierwszy rzut oka wydaje się niezwykle prosta , jednak nie jeden Karpiarz zjeżdżał o kiju i to nie z powodu braku ryb. Jak na wielu łowiskach w gorących miesiącach jest trudniej o rybę , jednak rozsądne symboliczne nęcenie przyzwoitym towarem przynosi rezultaty. Dużym udogodnieniem jest możliwość wynajęcia przyczepy campingowej, które mimo że wiekowe są w bardzo przyzwoitym stanie, a przede wszystkim na bieżąco dba się o czystość tych przyczep.
    Myślę że łowisko to jest atrakcyjną ofertą , a plany modernizacji są ambitne i gdy jeszcze pojawią się ryby 20+ to już tylko korzystać z jego uroków.

http://lowiskozukowo.pl
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: DSC_0530.JPG
Wyświetleń: 217
Rozmiar: 178,0 KB
ID: 467

Nazwa: DSC_0531.JPG
Wyświetleń: 208
Rozmiar: 173,9 KB
ID: 468

Łowisko w miejscowości Żukowo to jedna z moich ulubionych komercji zaraz po Naszym łowisku klubowym "U Gentlemanów" faktycznie ostatnio dokonano trochę zmian. Chyba wszystkie na plus. Więc biorąc pod uwagę że mam blisko i doba nie kosztuje jeszcze 100+ to jest to dla mnie dobra opcja. W tym roku już miałem okazję złowić tam ładne ryby w sporej ilości. Jedyny minus to to że wraz ze zmianami trzeba dokonywać rezerwacji dużo szybciej niż w poprzednich latach na topowe stanowiska. Jak na razie moja największa ryba tego sezonu:

Nazwa: DSC_0498.JPG
Wyświetleń: 186
Rozmiar: 76,0 KB
ID: 633

Komentarz

Pracuję...
    X